Bizi Takip Edin !

Hakkımızda

2010 yılında kurulan Aydoğan Işıl Grup Kâğıt Sanayi tek bir tesiste entegre olarak profesyonel temizlik kâğıtları üretimi ve satışı yapmaktadır.

Aydoğan Işıl Grup Kâğıt Sanayi tamamı yerli hammaddeler ile üretim yaparak kendimize ait teknolojiler geliştirerek temizlik kâğıdı sektöründe dünyada sayılı firmalar arasında yer almayı hedeflemektedir. Firmamızın önce ülkemizde daha sonra dünyada güçlü bir profile sahip olmasını temin edebilmek için; öncelikli olarak firma güvenirliliğini arttırıcı çalışmalara ve insan faktörüne yatırım yapılmaktadır.

Firmamız 5000 m2si kapalı alan olmak üzere toplamda 7500 m2 alan üzerine kurulmuştur. Tam entegre üretim gerçekleştiren şirketimiz peçete, havlu, tuvalet kağıdı, mendil ve baskılı peçete üretmektedir. Yüksek teknolojili makina parkına sahip olan firmamız, entegre üretiminden gelen gücünü kullanarak çözüm ortaklarına makul fiyat, yüksek kalite ve çevre dostu ürünleri sunmayı kendine ilke edinmiştir. Firmamız sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile distribütörlerinin piyasada rakiplerinden bir adım önde olmasını sağlar.

Türkiye piyasasında Aydoğan Işıl Grup Kâğıt Sanayi ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemiyle kalitesini tescillemiştir. Tesisimizde kullanılan poreses kontrol sistemi ile üretimin her aşamasında kalite kontrolü yapılmaktadır. Firmamız profesyonel temizlik kâğıtları sektöründe en son teknoloji makina parkuru ile zamanında teslimat, kaliteli ürün ve uygun fiyat garantisi ile çalışmaktadır.